Naprawcy rowerów

RYZYKO AUTOMATYZACJI
OBLICZONY
47%
poziom ryzyka
ANKIETOWANIE
32%
Na podstawie 63 głosów
POPYT NA PRACĘ
WZROST
5,2%
do roku 2032
PŁACE
36 250 $
lub 17,43 $ za godzinę
Objętość
13 760
od 2022
STRESZCZENIE
WYNIK PRACY
4,5/10

Chcesz ten podsumowanie na swojej stronie? Kod do umieszczenia:

Ryzyko automatyzacji

47% (Umiarkowane Ryzyko)

Umiarkowane ryzyko (41-60%): Zawody z umiarkowanym ryzykiem automatyzacji zwykle obejmują rutynowe zadania, ale nadal wymagają pewnego ludzkiego osądu i interakcji.

Więcej informacji na temat tego, czym jest ten wynik i jak jest obliczany, jest dostępne tutaj.

Niektóre bardzo ważne cechy pracy są trudne do zautomatyzowania:

  • Pomaganie i opieka nad innymi

Niektóre dość ważne cechy pracy są trudne do zautomatyzowania:

  • Zręczność palców

  • Zręczność manualna

  • Spostrzegawczość Społeczna

Ankieta użytkownika

32% szansa na pełną automatyzację w ciągu najbliższych dwóch dekad

Nasi goście zagłosowali, że jest małe prawdopodobieństwo, iż ten zawód zostanie zautomatyzowany. To ocena jest dodatkowo wspierana przez obliczony poziom ryzyka automatyzacji, który szacuje 47% szansę na automatyzację.

Jakie są Twoje zdanie na temat ryzyka automatyzacji?

Jakie jest prawdopodobieństwo, że Naprawcy rowerów zostanie zastąpione przez roboty lub sztuczną inteligencję w ciągu najbliższych 20 lat?

Nastroje

Następujące wykres(y) są dołączane tam, gdzie jest znaczna liczba głosów, które umożliwiają uzyskanie sensownych danych. Te wizualne reprezentacje pokazują wyniki ankiety użytkowników na przestrzeni czasu, dostarczając istotnych wskazówek dotyczących trendów nastrojów.

Nastroje w czasie (rocznie)

Wzrost

Umiarkowany wzrost w porównaniu do innych profesji

Liczba ofert pracy na stanowisku 'Bicycle Repairers' ma wzrosnąć 5,2% do 2032

Całkowite zatrudnienie oraz szacowane oferty pracy

* Dane z Biura Statystyki Pracy za okres pomiędzy 2021 a 2031
Zaktualizowane prognozy mają być dostępne 09-2023.

Płace

Bardzo nisko opłacany w porównaniu do innych profesji

W 2022, mediana rocznej pensji dla 'Bicycle Repairers' wynosiła 36 250 $, czyli 17 $ za godzinę.

'Bicycle Repairers' otrzymali wynagrodzenie niższe o 21,7% od średniej krajowej, która wynosiła 46 310 $

Płace z biegiem czasu

* Dane z Biura Statystyki Pracy

Objętość

Niższy zakres możliwości pracy w porównaniu do innych profesji

Od 2022 roku zatrudnionych było 13 760 osób na stanowisku 'Bicycle Repairers' w Stanach Zjednoczonych.

To oznacza około < 0,001% zatrudnionej siły roboczej w całym kraju.

Inaczej mówiąc, około 1 na 10 tysiąc osób jest zatrudnionych jako 'Bicycle Repairers'.

Opis stanowiska pracy

Naprawa i serwis rowerów.

SOC Code: 49-3091.00

Zasoby

Jeśli myślisz o rozpoczęciu nowej kariery lub szukasz zmiany pracy, stworzyliśmy przydatne narzędzie do wyszukiwania pracy, które może Ci pomóc zdobyć tę idealną nową rolę.

Szukaj pracy w swojej lokalnej okolicy

Komentarze

Robert mówi
They're wrong about this one. Quality bike mechanics are very inexpensive to hire. You can get somebody with a decade experience for 30k/year. The sort of automation that could do all the tasks of a human mechanic would cost 100k just in raw materials. The assembled robot with all its software would cost millions, and powering or servicing the system would be a huge resource suck. It would take decades for a shop owner to recoup that investment, and it would be a hustle. Plus, the robot can't suggest and sell add-ons. The cost/benefit analysis leans heavily towards humans on this one.
Jan 25, 2021 at 04:59 PM
Sarah (Nie ma szans) mówi
I don't think a robot would fix a bicycle anyways. If my bicycle broke down, I should fix it manually with no problem.
Jul 01, 2019 at 09:31 PM

Zostaw odpowiedź na temat tego zawodu

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania Google.

Ludzie również oglądali

Programiści komputerowi
Adwokaci
Nauczyciele Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkoły Średniej i Edukacji Specjalnej
Księgowi i Audytorzy
Projektanci grafiki