Kierownicy Szkoleń i Rozwoju

RYZYKO AUTOMATYZACJI
OBLICZONY
11%
poziom ryzyka
ANKIETOWANIE
34%
Na podstawie 90 głosów
POPYT NA PRACĘ
WZROST
7,5%
do roku 2032
PŁACE
120 000 $
lub 57,69 $ za godzinę
Objętość
39 550
od 2022
STRESZCZENIE
WYNIK PRACY
7,8/10

Chcesz ten podsumowanie na swojej stronie? Kod do umieszczenia:

Ryzyko automatyzacji

11% (Minimalne Ryzyko)

Minimalne ryzyko (0-20%): Zawody w tej kategorii mają niskie prawdopodobieństwo automatyzacji, ponieważ zazwyczaj wymagają one skomplikowanego rozwiązywania problemów, kreatywności, silnych umiejętności interpersonalnych oraz wysokiej sprawności manualnej. Te prace często wiążą się z złożonymi ruchami rąk i precyzyjną koordynacją, co utrudnia maszynom naśladowanie wymaganych zadań.

Więcej informacji na temat tego, czym jest ten wynik i jak jest obliczany, jest dostępne tutaj.

Niektóre dość ważne cechy pracy są trudne do zautomatyzowania:

  • Oryginalność

  • Spostrzegawczość Społeczna

  • Perswazja

  • Negocjacje

Ankieta użytkownika

34% szansa na pełną automatyzację w ciągu najbliższych dwóch dekad

Nasi goście zagłosowali, że jest małe prawdopodobieństwo, iż ten zawód zostanie zautomatyzowany. To ocena jest dodatkowo wspierana przez obliczony poziom ryzyka automatyzacji, który szacuje 11% szansę na automatyzację.

Jakie są Twoje zdanie na temat ryzyka automatyzacji?

Jakie jest prawdopodobieństwo, że Kierownicy Szkoleń i Rozwoju zostanie zastąpione przez roboty lub sztuczną inteligencję w ciągu najbliższych 20 lat?

Nastroje

Następujące wykres(y) są dołączane tam, gdzie jest znaczna liczba głosów, które umożliwiają uzyskanie sensownych danych. Te wizualne reprezentacje pokazują wyniki ankiety użytkowników na przestrzeni czasu, dostarczając istotnych wskazówek dotyczących trendów nastrojów.

Nastroje w czasie (rocznie)

Wzrost

Szybki wzrost w porównaniu do innych zawodów

Liczba ofert pracy na stanowisku 'Training and Development Managers' ma wzrosnąć 7,5% do 2032

Całkowite zatrudnienie oraz szacowane oferty pracy

* Dane z Biura Statystyki Pracy za okres pomiędzy 2021 a 2031
Zaktualizowane prognozy mają być dostępne 09-2023.

Płace

Bardzo wysoko opłacany w porównaniu do innych profesji

W 2022, mediana rocznej pensji dla 'Training and Development Managers' wynosiła 120 000 $, czyli 57 $ za godzinę.

'Training and Development Managers' otrzymali wynagrodzenie wyższe o 159,1% od średniej krajowej, która wynosiła 46 310 $

Płace z biegiem czasu

* Dane z Biura Statystyki Pracy

Objętość

Umiarkowany zakres możliwości pracy w porównaniu do innych zawodów

Od 2022 roku zatrudnionych było 39 550 osób na stanowisku 'Training and Development Managers' w Stanach Zjednoczonych.

To oznacza około < 0,001% zatrudnionej siły roboczej w całym kraju.

Inaczej mówiąc, około 1 na 3 tysiąc osób jest zatrudnionych jako 'Training and Development Managers'.

Opis stanowiska pracy

Planuj, kieruj lub koordynuj działania szkoleniowe i rozwojowe oraz personel organizacji.

SOC Code: 11-3131.00

Zasoby

Jeśli myślisz o rozpoczęciu nowej kariery lub szukasz zmiany pracy, stworzyliśmy przydatne narzędzie do wyszukiwania pracy, które może Ci pomóc zdobyć tę idealną nową rolę.

Szukaj pracy w swojej lokalnej okolicy

Komentarze

Scott Dickson (Niski) mówi
A training managers job involves reviewing development work completed by others, to ensure that it is factually correct and contextually relevant as it relates to the learner persona and the adjacent-taught material. Training managers also deal directly with human content creators which requires experience dealing with a "whole-person".
Mar 13, 2024 at 06:56 PM
Kate mówi
Several companies are developing teacher-bots using "deep fake" humans to present lessons and machine learning to improve teaching techniques and allow one-to-one education. It's not happening overnight, but in 20 years many types of classes will be automated.
Aug 30, 2022 at 09:46 AM
Trevor mówi
Been in this field for over a decade and the wage listed here is much too high. The field is saturated with teachers trying to find a different career. A great training manager will use automation to their advantage.
Jul 21, 2022 at 03:36 AM
Kevin (Niski) mówi
I think training is something that is not suited to automation. Self learning for machines makes sense, but what to teach people is more or an art form than a science
Jul 08, 2020 at 03:53 AM
Dan (Niski) mówi
A lot of facilitation and consulting skills would be required from this job role.
Jan 15, 2020 at 01:13 AM

Zostaw odpowiedź na temat tego zawodu

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA oraz obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania Google.

Ludzie również oglądali

Programiści komputerowi
Kierownicy Marketingu
Nauczyciele Przedszkola, Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkoły Średniej i Edukacji Specjalnej
Księgowi i Audytorzy
Adwokaci