Általános és működési vezetők

AUTOMATIZÁLÁSI KOCKÁZAT
KISZÁMÍTOTT
38%
kockázati szint
SZAVAZÁS
32%
198 szavazat alapján
MUNKAERŐ-IGÉNY
NÖVEKEDÉS
6,7%
2032 évben
BÉREK
98 100 $
vagy 47,16 $ óránként
Térfogat
3 376 680
2022 óta
ÖSSZEFOGLALÓ
MUNKAPONTSZÁM
7,2/10

Szeretnéd ezt az összefoglalót a weboldaladon? Beágyazási kód:

Automatizálási kockázat

38% (Alacsony kockázat)

Alacsony kockázat (21-40%): Ennél a szintnél a munkák csak korlátozottan vannak kitéve az automatizálás veszélyének, mivel ezek a pozíciók technikai és emberközpontú készségek kombinációját igénylik.

További információ arról, hogy mi ez a pontszám, és hogyan számítják ki, elérhető itt.

Néhány nagyon fontos tulajdonsága a munkának nehezen automatizálható:

  • Társadalmi Észlelés

A munka néhány igen fontos tulajdonsága nehezen automatizálható:

  • Tárgyalás

  • Meggyőzés

  • Eredetiség

Felhasználói szavazás

32% százalék esély van a teljes automatizációra a következő két évtizeden belül

A látogatóink szerint alacsony az esélye annak, hogy ezt a foglalkozást automatizálni fogják. Ezt az értékelést tovább erősíti a kiszámított automatizálási kockázati szint, amely 38% esélyt becsül az automatizálásra.

Mit gondol, milyen kockázatai vannak az automatizációnak?

Milyen valószínűséggel fogják Általános és működési vezetők robotok vagy mesterséges intelligencia helyettesíteni a következő 20 évben?

Érzelem

A következő grafikon(ok)at mindenhol belefoglaljuk, ahol jelentős mennyiségű szavazat ad értelmes adatokat. Ezek a vizuális ábrázolások a felhasználói szavazások eredményeit mutatják az időben, jelentős jelzést adva az érzelmek trendjeiről.

Érzelem az időben (évente)

Növekedés

Gyors növekedés más szakmákhoz képest

A(z) 'General and Operations Managers' munkahelyi nyitások száma várhatóan 6,7%-kal nő 2032-ra.

Teljes foglalkoztatottság és becsült állásnyitások

* Az Amerikai Munkaügyi Statisztikai Hivatal adatai a 2021 és 2031 közötti időszakra vonatkozóan.
A frissített előrejelzések 09-2023 időpontban esedékesek..

Bérek

Más szakmákhoz képest nagyon magas fizetésű

A(z) 2022-ban a 'General and Operations Managers' éves középfizetése 98 100 $ volt, vagyis 47 $ óránként.

'General and Operations Managers' magasabb összeget kaptak, mint az országos mediánbér, ami 46 310 $-n állt.

Bérek az idők folyamán

Adatok a Munkaügyi Statisztikai Hivataltól

Térfogat

Jelentősen nagyobb munkalehetőségek köre más szakmákkal összehasonlítva

2022 időpontjában 3 376 680 ember dolgozott 'General and Operations Managers' munkakörben az Egyesült Államokban.

Ez körülbelül a 2,3% -át képviseli az országban foglalkoztatott munkaerőnek.

Másképp fogalmazva, körülbelül minden 43. ember 'General and Operations Managers'-ként dolgozik.

Munkaköri leírás

Tervezze, irányítsa vagy koordinálja a köz- vagy magánszektor szervezeteinek működését, felügyelve több osztályt vagy helyszínt. Feladatok és felelősségek közé tartozik a politikák kidolgozása, a napi műveletek kezelése és az anyagok és emberi erőforrások használatának tervezése, de túl sokféle és általános jellegűek ahhoz, hogy bármelyik vezetői vagy adminisztratív területen, mint például a személyzeti, beszerzési vagy adminisztratív szolgáltatások területén, besorolhatók legyenek. Általában az alárendelt felügyelőkön keresztül irányítanak. Kizárja az első vonalbeli felügyelőket.

SOC Code: 11-1021.00

Erőforrások

Ha új karriert tervez indítani, vagy munkahelyet szeretne váltani, létrehoztunk egy hasznos álláskereső eszközt, amely éppen segíthet abban, hogy megtalálja azt az új tökéletes pozíciót.

Keresse meg a helyi területén elérhető állásokat

Megjegyzések

Zy Chew (Eszélytelen) azt mondja
Ample use of human interaction to which the robots have no chance to even understand at all! Hence, no chance! :D
Jun 17, 2023 at 02:41 de.
Milo (Eszélytelen) azt mondja
This job requires more than just theoretical knowledge. I think a AGI can replace this job, but then again, AGI can replace most jobs. So I think, the experience required to be a plant manager and the human element is not easily replaceable (at least for this generation of workers).
Mar 21, 2021 at 06:05 du.
Evandro Martins (Eszélytelen) azt mondja
I believe that General Managers hold experience, knowledge and certain business acumen that and AI cannot match.
Jun 22, 2020 at 02:04 du.
Fili (Alacsony) azt mondja
Not a chance require many quick response
Mar 17, 2020 at 07:10 du.

Hagyjon egy választ erről a foglalkozásról

Ez az oldal a reCAPTCHA és a Google Adatvédelmi Szabályzat valamint Szolgáltatási Feltételek védelme alatt áll.

Az emberek ezt is megtekintették

Számítógép programozók
Marketing menedzserek
Könyvelők és könyvvizsgálók
Ügyvédek
Grafikus tervezők