Edzők és toborzók

AUTOMATIZÁLÁSI KOCKÁZAT
KISZÁMÍTOTT
0,0%
kockázati szint
SZAVAZÁS
22%
159 szavazat alapján
MUNKAERŐ-IGÉNY
NÖVEKEDÉS
20,0%
2032 évben
BÉREK
44 890 $
vagy 21,58 $ óránként
Térfogat
218 970
2022 óta
ÖSSZEFOGLALÓ
MUNKAPONTSZÁM
7,7/10

Szeretnéd ezt az összefoglalót a weboldaladon? Beágyazási kód:

Automatizálási kockázat

0,0% (Minimális kockázat)

Minimális kockázat (0-20%): Ebben a kategóriában a foglalkozások automatizálásának alacsony a valószínűsége, mivel általában összetett problémamegoldást, kreativitást, erős interperszonális készségeket és magas manuális ügyességet igényelnek. Ezek a munkák gyakran bonyolult kézmozgásokat és precíz koordinációt igényelnek, ami megnehezíti a gépek számára a szükséges feladatok reprodukálását.

További információ arról, hogy mi ez a pontszám, és hogyan számítják ki, elérhető itt.

Néhány nagyon fontos tulajdonsága a munkának nehezen automatizálható:

  • Társadalmi Észlelés

A munka néhány igen fontos tulajdonsága nehezen automatizálható:

  • Eredetiség

  • Meggyőzés

  • Tárgyalás

  • Mások segítése és gondoskodás róluk

Felhasználói szavazás

22% százalék esély van a teljes automatizációra a következő két évtizeden belül

A látogatóink szerint alacsony az esélye annak, hogy ezt a foglalkozást automatizálni fogják. Ezt az értékelést tovább erősíti a kiszámított automatizálási kockázati szint, amely 0,0% esélyt becsül az automatizálásra.

Mit gondol, milyen kockázatai vannak az automatizációnak?

Milyen valószínűséggel fogják Edzők és toborzók robotok vagy mesterséges intelligencia helyettesíteni a következő 20 évben?

Érzelem

A következő grafikon(ok)at mindenhol belefoglaljuk, ahol jelentős mennyiségű szavazat ad értelmes adatokat. Ezek a vizuális ábrázolások a felhasználói szavazások eredményeit mutatják az időben, jelentős jelzést adva az érzelmek trendjeiről.

Érzelem az időben (évente)

Növekedés

Nagyon gyors növekedés más szakmákhoz képest

A(z) 'Coaches and Scouts' munkahelyi nyitások száma várhatóan 20,0%-kal nő 2032-ra.

Teljes foglalkoztatottság és becsült állásnyitások

* Az Amerikai Munkaügyi Statisztikai Hivatal adatai a 2021 és 2031 közötti időszakra vonatkozóan.
A frissített előrejelzések 09-2023 időpontban esedékesek..

Bérek

Más szakmákhoz képest alacsonyan fizetett

A(z) 2022-ban a 'Coaches and Scouts' éves középfizetése 44 890 $ volt, vagyis 21 $ óránként.

A(z) 'Coaches and Scouts' 3,1%-kal kevesebbet keresett, mint az országos mediánbér, amely 46 310 $-nál állt.

Bérek az idők folyamán

Adatok a Munkaügyi Statisztikai Hivataltól

Térfogat

Nagyobb munkalehetőségek skálája más szakmákhoz képest

2022 időpontjában 218 970 ember dolgozott 'Coaches and Scouts' munkakörben az Egyesült Államokban.

Ez körülbelül a 0,15% -át képviseli az országban foglalkoztatott munkaerőnek.

Másképp fogalmazva, körülbelül minden 675. ember 'Coaches and Scouts'-ként dolgozik.

Munkaköri leírás

Sport alapjainak oktatása vagy edzése csoportoknak vagy egyéneknek a versenyzés elsődleges céljából. Résztvevői technikák és módszerek bemutatása. Lehetséges, hogy értékeljük a sportolók erősségeit és gyengeségeit, mint lehetséges toborzókat, vagy javítsuk a sportolók technikáját a versenyre való felkészülés érdekében. Azoknak, akiknek tanítási képesítést kell szerezniük, az megfelelő tanítási kategóriában kell jelenteniük.

SOC Code: 27-2022.00

Erőforrások

Ha új karriert tervez indítani, vagy munkahelyet szeretne váltani, létrehoztunk egy hasznos álláskereső eszközt, amely éppen segíthet abban, hogy megtalálja azt az új tökéletes pozíciót.

Keresse meg a helyi területén elérhető állásokat

Megjegyzések

HeyCoach970 (Alacsony) azt mondja
I believe it is highly unlikely, but not impossible, because AI could view a skill being performed by an athlete and assess it's deficiencies and provide possible solutions, however -

A) Diagnosing deficiencies and providing solutions is not all coaching is.
B) Motivation, Empathy, Support... a personal connection is the deeper value of a coach. It transcends knowledge of a sport.
Jan 17, 2024 at 09:00 du.
M azt mondja
I love how you can tell which responses are from people with no athletic experience, or are thinking in terms of just one specific sport. AI will be an important tool at the professional and world-class levels, but it's not replacing coaches for technique instruction, development, motivation or leadership.
Jul 15, 2023 at 09:03 du.
Futurechild (Nagyon valószínű) azt mondja
You guys should see the future of sports performance. Technology already replaced this job.
Mar 18, 2021 at 04:58 du.
heycoach970 azt mondja
Sorry bro... there is much more to coaching than spotting deficiencies and providing corrections. I do not believe AI will be able to replace coaches... only support them.
Jan 17, 2024 at 09:03 du.
EJ azt mondja
I think that the percentage should be even lower because coaches and scouts choose players that they like, and robots can't since they have no emotions. Although robots can be smarter about making the right play or having a better strategy than humans, there is no way a robot can do everything a human coach could do.
Sep 09, 2020 at 07:20 du.
Matthew (Alacsony) azt mondja
A robot may be a better strategist than a human, but I doubt it.
Apr 10, 2019 at 07:34 du.

Hagyjon egy választ erről a foglalkozásról

Ez az oldal a reCAPTCHA és a Google Adatvédelmi Szabályzat valamint Szolgáltatási Feltételek védelme alatt áll.

Az emberek ezt is megtekintették

Ügyvédek
Számítógép programozók
Színészek
Óvodai, általános iskolai, középiskolai, középiskolai és speciális oktatási tanárok
Grafikus tervezők